İstanbul'un birçok semtinde ve mahallesinde kombi bakımı, kombi arıza tespiti, tesisat ve petek temizliği, yedek parça temini ve değişikliği, kombi montajı ile ilgili, müşteriler ve alalnında uzman sertifikalı personeli bir araya getiren bir platform olup; hızlı bir şekilde 7 gün 24 saat kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlar.

- Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede kombi servisi hizmeti sunmak.

- Bu sektörde prensipli ve uzman personeller ile isdihtam yaratabilmek.

- Standartlarda uygun kombi servisi hizmeti verilmesine olanak sağlamak.

- İstanbul'da kombi servisi sektöründe lider konumda olacak bir ağ zinciri oluşturmak.

- Kombi servisi hizmeti alacak tüm müşterilere, kış şartlarında kaliteli hizmeti sağlanmasına imkan sağlamak.

- Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Hedef ve Amacımız

Amacımız, kombi servisi hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlayıcı bir alt yapı sunabilmek ve kışı evinizde sevdiklerinizle huzurlu, sıcacık geçirmenizi sağlamaktır.

Bu sebeple, İstanbul için dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer teknik servis kuruluşları tarafından örnek alınabilecek bir platform yaratmaktır. Tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit ve alanında uzman personeller ile kombi bakım hizmeti vermeyi, kombi servisi hizmeti alanların kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı İstanbul içinde bir teknik servis ağı oluşturmak.

Gizlilik Politikası

Site kullanımı ve gelişimi ile ilgili özel çalışmalar haricinde, mümkün olduğunca kepsilteknik.com çalışmalarında şeffaflık ve açıklık esas alınır.

kepsilteknik.com'da sadece kombi servis hizmeti almak isteyenler için, size en yakın kombi servisi personellerinin iletişim bilgileri yer alır. Bunun haricinde internet ziyaretçilerinin herhangi bir bilgisine sitede yer verilmemektedir.

Şartlar ve Koşullar

kepsilteknik.com, yüksek kâr amacı gütmeyen, tarafsız ve vatandaş yararına çalışan bir platformdur.  İstanbul'da hizmet veren tüm kombi servisi personelleri titizlikle seçilmiş olup, teknik konularda deneyimlidir.

kepsilteknik.com, hiçbir şekilde kullanıcıların uğrayabileceği maddi ve manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.